Acai Berry

K výraznému zpopularizování Acai Berry přispěl Dr. Perricone, který v Oprah show vyzdvihl toto ovoce jako důležitý antioxidant a když se samotná Oprah zmínila, že i ona začlenila bobule do její stravy, nic již nebránilo hromadnému rozšíření ovoce.

Studie ukázaly, že Acai sklízené v deštných pralesích Brazílie je jedna z nejvíce výživných potravin na planetě. Acai chutná jako směs plodů a čokolády. Acai je plné antioxidantů, aminokyselin a esenciálních mastných kyselin.

Acai je vhodné pro detoxikaci a udržování optimálního zdraví a pro vyrovnávání vašeho pH. Správná pH rovnováha je životně důležitá pro imunitní systém.

Využijte akční nabídky – Acai Berry za dočasně sníženou cenu.

Acai má vysokou koncentraci antioxidantů, které bojují proti předčasnému stárnutí. Má 10 krát více antioxidantů než mají červené hrozny, a více jak 30 násobek antokyanů z červeného vína. Antokyany mohou mít antioxidačními účinky v boji proti rakovině, cukrovce, a bakteriálním infekcím, abychom jmenovali alespoň některé.
Zdravé mononenasycené tuky, vláknina a fytosteroly, společně přispívají k podpoře kardiovaskulárních a trávicích funkcí. Komplex aminokyselin ve spojení s cennými stopovými minerály je dobrý pro naše svaly.

Při koupi potravinových doplňků s Acai Berry dávejte velký pozor na to co objednáváte.

Hlavně ze začátku, kdy byla po Acai velká poptávka stalo se toto zboží oblíbeným artiklem různých podvodníků.

Podělte se o názor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.