Džusová dieta

Existuje mnoho různých diet a všechny jsou založeny na stejné myšlence – pití velkého množství čerstvých ovocných a zeleninových šťáv spustí detoxikační reakci, při jahodykteré zároveň zhubneme.
Některé džusové diety bývají extrémnější. Můžeme si přidávat ovocné šťávy k normálnímu jídelníčku, a zvýšit si tak přísun cenných vitamínů. Někteří lidé pijí jen koncentráty dny nebo dokonce týdny! Nezačínejte extrémní šťáva dietu bez konzultace s lékařem.

Jak džusová dieta funguje?

Kuchyňská úprava ničí v ovoci a zelenině některé žádoucí složky, proto jenom pitím čerstvé šťávy získáte maximum.
Investice do odšťavňovače pro přípravu vlastní šťávy se zdá být lepší nápad než kupovat balené ovocné a zeleninové šťávy, které musely být ošetřeny pro uskladnění konzervačními látkami.
Ačkoli ovocné šťávy obsahují přírodní cukry, mají velmi nízký obsah tuku, takže vám v konečném efektu pomohou zhubnout. Víme již, že čerstvé šťávy mohou pomoci v boji proti rakovině a dalším nemocem.

Využijte akční nabídky – BIO džus za dočasně sníženou cenu.

Jaké jsou nevýhody džusové diety?

Extrémní dieta při které se pijí jenom zelenino-ovocné šťávy vám může způsobit bolesti hlavy a možná i hlad, pokud nebudete jíst další vhodné potraviny. Další nevýhodou je jojo efekt, který po ukončení podobných diet nastupuje téměř okamžitě.

Podělte se o názor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.