Banánová dieta

Banánová dieta byla vytvořena v Japonsku prvotřídní lékárnicí, která chtěla pomoci svému 31-letému snoubenci ztratit asi 17 kilogramů tuku.

Banány obsahují velké množství nerozpustných sacharidů nazývaných “rezistentní škrob.” Rezistentní škroby, které jsou přijaty správným způsobem a ve správný čas nastartují spalování tuků a doslova způsobí tání přebytků tělesného tuku.

Banány obsahují enzymy, které, pokud jsou užívány v určitou dobu, urychlí trávení a vystupňují váš metabolismus do neuvěřitelné úrovně.

Banány mohou snižovat krevní tlak, zajistí vám zdravou kůži a vlasy a jsou přirozeně přátelské k srdci.

Využijte akční nabídky – Banánová snídaně za dočasně sníženou cenu.

Obsah je pouze 95 kalorií v průměru na jeden banán a pouze 0,5 g tuku, také poskytuje dlouhý seznam dalších výhod.

Příklad jídelníčku v banánové dietě

Snídaně: K snídani byste měli jíst jeden, nebo více banánů a vypít sklenici vlažné vody. Můžete mít tolik banánů, kolik se vám zlíbí, dokud nejste plní. Důvod pro vlažnou vodu není znám a je o tom na internetu hodně spekulací. Většina dietních plánů naznačuje, že můžete spálit i více kalorií tím, že pijete vodu studenou.
Oběd: Zde přichází to snadné. Na oběd je možné jíst cokoliv se vám zlíbí. Pro oběd tato dieta neklade žádná omezení v tom co se může nebo nemůže jíst.
Snack: S banánovou dietou, můžete sníst jeden snack kolem 15:00hod. , pokud máte hlad.Banány
Večeře: Večeří může být cokoliv, pokud budete jíst nejpozději do 20:00 hodin. Vyhněte se zmrzlině a jiným mléčným výrobkům, stejně jako dezertu po večeři.

Důležitá upozornění k banánové dietě

Jedním z pravidel této diety je, že musíte každý večer jít do postele před půlnocí. To dává smysl, protože studie ukázaly, že nedostatek spánku vede k obezitě.

Jeden z hlavních důvodů fungování této diety je, že banány pomáhají při trávení a zlepšují metabolismus. Strava přitáhla hodně pozornosti v Japonsku a postupně jako jedna z internetových diet začíná zajímat celý svět.