Beverly Hills dieta

Odbornice na výživu Judy Mazel vyvinula dietu nazvanou Beverly Hills dieta. Je to 35-denní uznávaný program. Tato dieta je založena na principu, že je zakázané míchání různých druhů potravin. Beverly Hills dieta slibuje, že můžete zhubnout až o 11 kg za 35 dní.

Nutno podotknout, že dieta má nedostatky, vytváří špatné stravovací návyky a neposkytuje správné množství vitamínů a minerálů.

Na druhou stranu je Beverly Hills dieta dobrá pro ty, kteří nemají rádi počítání kalorií. V počáteční fázi hubnutí můžou být úbytky na váze vysoké.

Využijte akční nabídky – Kokosový olej za dočasně sníženou cenu.

Dieta vede ke ztrátě hmotnosti bez pocitu hladu.

Základem Beverly Hills diety je princip výběru potravin, tak že v prvním týdnu můžete jíst maso, vařenou kukuřici, těstoviny, pečené brambory, čerstvé ovoce, saláty s rostlinným olejem a octem bez jakýchkoliv omezení. Beverly Hills strava obsahuje 21 produktů.

Jíst můžete jen dělené bílkoviny s bílkovinami, sacharidy se sacharidy, ovoce jen stejného druhu.

V dopoledních hodinách můžete jíst jen jeden druh ovoce ze seznamu povolených: mango, meruňky, kiwi,jahody, papája, ananas, meloun, švestky, hrozny nebo fíky.

Můžete jíst ovoce jaké chcete, ale v každém případě, nemíchejte různé, například – meruňky s jahodami. Teprve po hodině, můžete jíst jiný druh ovoce, ale nejpozději 2 hodiny před jídlem z jiné skupiny.

Po ovoci můžete jíst bez omezení potraviny, které obsahují sacharidy.

80% ze zbytku stravy by měla být strava s obsahem bílkovin.

Tuky se mohou kombinovat s bílkovinami a sacharidy, ale ne s ovocem.

Mazel tvrdí že tělo používá různé enzymy pro trávení různých druhů potravin, proto když je jíme dohromady, dochází k nedokonalému trávení.