Dieta na ploché břicho

Jak na ploché břicho? Člověk nemusí být filmová hvězda, aby měl ploché břicho. Nemusí ani kupovat drahé stroje nebo všechny možné doplňky stravy. Pokud chcete ztratit rychle tuk na břiše, vše, co musíte udělat, je následovat tuto dietu. Jezte zdravé potraviny a brzy budete mít bříško jaké jste si vysnili.

Dieta slibuje, že ztratíte tuk hlavně v oblasti pasu, ale i ztrátu asi 13kg za 32 dní. Strava je založena na zásadách zdravé výživy a pozitivního přístupu, které jsou ingrediencemi každého úspěšného hubnutí.

Dieta kombinuje zdravou Středomořskou stravu se zásadami zdravého životního stylu. Budete jíst hodně ovoce, zeleniny, celozrnných obilovin, ořechů, fazolí, semínek, bílkovin a jen málo červeného masa (jednou za měsíc). Cílem diety je jíst méně než 1600 kalorií denně. Je to všechno o pečlivém kombinování mono-nasycených a nenasycených tuků. Tuky získáme z potravin jako jsou olivy, ořechy, semínka, hořká čokoláda, fazole, sója, panenský olivový olej…

Využijte akční nabídky – Čaj na spalování tuku za dočasně sníženou cenu.

Musíte jíst 4 jídla denně, každé jídlo obsahuje asi 400 kalorií. Všechny jídla by měla být nejméně v rozmezí 4 hodin. Při každém jídle se musíte ujistit že obsahuje mono-nasycené i nenasycené tuky. Není nutné zařazovat cvičení, ale je to samozřejmě lepší pro dosažení kýžených výsledků.

Nemusíte počítat každou kalorii. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit seznam zdravých doporučených potravin, ve kterém si napíšete přibližný počet kalorií, které obsahují. Z nich si vytvoříte menu. Ujistěte se, že každé vytvořené jídlo má asi 400 kalorií.

Rovnováhu vašeho jídla s obsahem tuku zajistí zdravá směs ovoce a zeleniny. Podle jednoho doporučení si můžete dát k snídani ovesné vločky se sušeným ovocem a na oběd kuřecí salát s hrstí mandlí a mandarinkami. Jako možnou večeři si můžete dát špagety s krevetami a hrách.

Trošku zvláštní kombinace, ale zde se fantazii meze nekladou.

Sledujte co jíte, ale také používejte potraviny, které máte rádi. Dieta je úspěšnější, když vám chutná, co jíte.