Doplňky stravy zaručí pevné zdraví

Dnešní hektická doba našemu zdraví moc neprospívá. Nepravidelné stravování, stres, znečištěné ovzduší se na našich tělech podepisuje víc, než bychom si přáli. Naštěstí s sebou dnešní doba přináší i možnosti, jak proti těmto nepříznivým vlivům bojovat. Nespoléhejte na svou genetickou výbavu a jděte svému zdraví naproti. Proč riskovat zdravotní problémy a nemoci, když jim můžete hravě předcházet. Dostupné doplňky stravy dokážou posílit vaši obranyschopnost, bojovat proti stárnutí i pročistit organismus. Super omega 3 mastné kyseliny se zase postarají o správnou funkci vašeho srdce.

S měnícími se teplotami přichází i období viróz a chřipek. Pokud nechcete podzim strávit s horečkami v posteli, nakopněte svůj imunitní systém vhodnými doplňky stravy. Následkem hektického životního stylu je náš organismus velmi oslaben, proto je potřeba mu trochu pomoct. Aby vaše imunita dokázala odolat i těm nejzákeřnějším virům používejte kozí kolostrum. Tato zázračná tekutina obsahuje mnoho biologicky aktivních látek, které jsou skvělé na imunitu. Kolostrum je v podstatě látka, která se vylučuje po porodu a je určena mláděti ke správnému růstu. Tato vzácná tekutina se podává ve formě tobolek a posiluje obranyschopnost. Podporuje růst svalů a regeneraci sil. Je tak skvělá nejen při chorobách nejrůznějšího typu a vysoké fyzické námaze, ale i jako prevence proti virózám. Pokud vás však nějaká ta nemoc skolí a musíte brát antibiotika, doporučujeme upravit rovnováhu střevní mikroflóry. K tomu skvěle poslouží probiotika. Ty navíc produkují imunitní faktory a chrání před škodlivými bakteriemi v potravinách, jako je E. Coli.

Aby tělo fungovalo tak jak má, potřebuje k tomu nejrůznější vitamíny. Vitamíny, které nezískáme z potravy, je vhodné doplnit v podobě potravinových doplňků. Velmi opomíjený bývá vitamín D3, který získáváme ze slunečního svitu. Vděčíme mu za sílu našich kostí a dobrou imunitu. Většina lidí pracuje v kancelářích a slunečním paprskům moc vystavováni nebývají. Proto je nezbytně nutné vitamin D3 doplňovat v kapslích. Buďte chytří a podpořte své zdraví vhodnými doplňky. Investice do zdraví je tou nejlepší možnou investicí, kterou můžete udělat.