Hollywoodská dieta

Jistě znáte mnoho hollywoodských diet, pojmenovaných tak většinou proto, že s její pomocí zhubla nějaká Americká star. V Americe samé je však tento název spojen s mužem, který se sám prohlašuje za poradce hvězd.

Hollywoodská dieta

Jamie Kabler vymyslel Hollywood 48 Hour Miracle Diet po návštěvě evropských lázní. On sám byl v lázních zredukovat svou vlastní hmotnost, a poté se rozhodl, že chce pomáhat lidem s hubnutím a detoxikaci těla a to tím, že vytvoří produkt, který si každý může dovolit. Hollywoodská 48-mi hodinová strava byla poprvé k dispozici v prosinci 1997. Podle jeho internetových stránek již více než 10 milionů lidí používá tento produkt. Hollywoodská 48-mi hodinová zázračná dieta byla od té doby rozšířena o Hollywood 24 Hour Miracle Diet, Hollywood Daily Miracle Diet Drink Mix Meal Replacement a různé další potravinové doplňky.

Využijte akční nabídky – Vitamín B17 za dočasně sníženou cenu.

Všechny výrobky mají jedno společné – slibují velké váhové úbytky.

Hollywood 48 Hour Miracle Diet a Hollywood 24 Hour Miracle Diet jsou určeny k hubnutí ve velmi krátké době. Tvrdí, že za 48 hodin můžete ztratit až 4,5 kg . Držením 24 Hour Miracle Diet můžete ztratit až 2,5 kg za jeden den. Dietní kůry se musí užívat do dosažení kýžených výsledků.

Diety nejsou určeny k změně životního stylu. Nemají poskytnout doporučení pro cvičení a neposkytují dietářům jinými formami podporu zdravého životního stylu, jako například techniky snižování nahromaděného stresu. The 30 Day Miracle Diet je v tomto ohledu jiná a nabízí komplexnější řešení.

Dietní nápoje budou podle úspěšnosti prodeje jistě účinné.