Kuřecí dieta

Kuřecí dieta je velmi jednoduchá a chutná. Kuřecí maso má dobrou stravitelnost. Obsahuje asi 20% hodnotných bílkovin, vitamíny a železo. Kuřecí dieta obsahuje zeleninu, ovoce, ovocné šťávy a obiloviny. Můžete zhubnout až 4,5 kg v jednom týdnu.

Kuřecí maso je ideální produkt pro každou dietu. Takové maso obsahuje daleko méně kalorií než ostatní masné výrobky. Kromě toho, kuřecí maso je lehce stravitelné, obsahuje potřebné množství vitaminů a bílkovin. Se všemi těmito vlastnostmi je kuřecí dieta vynikající volbou pro hubnutí.

Využijte akční nabídky – Kuřecí nugety za dočasně sníženou cenu.

Hlavním chodem v kuřecí dietě je kuře vařené různými způsoby. Denní dávky se počítají velmi jednoduše: počet kalorií by neměl překročit 1200. Z nich by měla být polovina příjmu z kuřecí masa.

Kuřecí na 3 dny

Kromě toho, kuřecí strava může být použita jako dieta na krátkou dobu – 3 dny. S touto metodou je kuře pouze součást každodenní stravy, rozdělené do 6 jídel denně po 100 až130g. Během tohoto období, pijte tekutiny neobsahující cukr. Maso se připravuje bez přidané soli a koření. Na této dietě můžete ztratit až dva kilogramy.

Kuřecí dieta s ananasem

Kuřecí dieta s ananasem je určená na 9 dnů, během kterých se můžete zbavit šesti kil. První tři dny byste měli jíst jen kuřecí maso bez kůže, dušené, pečené či vařené. Sůl by měla být nahrazena kořením. Příští tři dny byste měli jíst jen ananas. Další tři dny byste měli jíst kuře s ananasem v jakémkoliv množství a všechny varianty. Před jídlem, po dobu 10 minut, se doporučuje vypít sklenici vody. Během této diety pijte zelený čaj nebo vodu.