South beach dieta

South Beach Dieta není klasická dieta celebrit, ale protože ji používá mnoho známých a slavných lidí je tak často nazývána. Carmen Electra je jedna z celebrit, která díky této dietě vděčí za krásné tělo. Není to ovšem výstřelek, nebo řešení na dva týdny. A neslibuje vám úspěch bez námahy. Sestavil ji Dr. Arthur Agatston, přední odborník v kardiologii a výživě, jako způsob života. Učí vás, jak změnit své stravovací návyky k dosažení štíhlejšího pasu, zdravějšího srdce a celkově lepšího zdravotního stavu.

Využijte akční nabídky – Kokosový olej za dočasně sníženou cenu.

Inspirace pro South Beach Dietu přišla v letech, kdy Dr. Agatston léčil kardiaky frustrované tradičními dietami. Přestože strava byla mnohdy zásadní pro řešení jejich srdečních problémů, jen velmi málo pacientům tyto diety přinesly nějaký výsledek. Buď byly příliš složité na dodržování, nebo nefungovaly tak, jak slibovaly. Počáteční ztráta hmotnosti byla rychle následovaná stagnací. Dr. Agatston začal hledat vlastní řešení.

South Beach dieta je sestavena ze tří fází

Fáze 1: Fáze jedna je “fáze učení”, která trvá dva týdny. Během této doby se naučíte stravovat zcela novým způsobem. Budete moci jíst normální velikosti porce masa a mořských plodů, stejně jako spoustu zeleniny, vajec, sýrů a ořechů. Těchto prvních 14 dnů, nebudete jíst žádný chléb, rýži, brambory, těstoviny nebo pečivo. V průběhu těchto dvou týdnů, budete moci jíst tři vyvážená jídla denně.Během těchto dvou týdnů se budete učit stravovací návyky, které vám umožní přesunout se do fáze 2.

Fáze 2: Druhá fáze je vaše ” fáze hubnutí”, a vy zůstáváte v této fázi, dokud se nedostanete k vaší cílové hmotnosti. Během této fáze, budete přidávat zpět všechny položky, které nebylo dovoleno jíst během první fáze. Dietní pokyny vás naučí přesně, které sacharidy jsou dobré a které jsou špatné. Tím že dosáhnete správnou rovnováhu sacharidů, budete i nadále hubnout!

Fáze 3: Vzhledem k tomu, South Beach Dieta je určena k trvalému řešení hmotnosti, kterou jste dosáhli v tomto bodě nebudete držet dietu, ale budete muset změnit svůj způsob stravování. Tím, že sleduje typy sacharidů a jejich příjem a děláte rozumné rozhodnutí o velikostech porcí, budete schopni udržet svoji novou váhu po celý zbytek života!