Tříhodinová dieta

George Cruise vyvinul dietu nazvanou Tříhodinová dieta. Dieta je založená na představě, že úbytku hmotnosti je nejlépe dosaženo jedením malého množství jídla, ale často. V tomto případě každé tři hodiny. Jeho strategie je v podstatě postavena na přesném načasování. Cruise tvrdí, že jíst každé tři hodiny vám umožní kontrolovat vaši chuť k jídlu při zachování svaloviny a spalování tuků současně.

S tříhodinovou dietou můžete ztratit až 5 kg v prvních dvou týdnech. Každé jídlo by se mělo skládat z porce bílkovin a o něco více sacharidů, hodně ovoce, zeleniny a malého množství tuku.

A jak Tříhodinovka funguje?

Hlavním cílem je správně jídlo načasovat. První by mělo být během jedné hodiny po probouzení, zatímco další po třech hodinách. V důsledku toho byste měli v průběhu dne jíst 5 krát. Pokud se vaše snídaně koná v 7 hodin ráno, zkuste lehké občerstvení v 10, oběd v jednu, svačinu na 4 a večeři v 7 hodin. Počítání kalorií není nutné, ale mnoho lidí přísně kontroluje porce, z nichž tři často obsahují maso a další dvě jsou jen lehká občerstvení.

Využijte akční nabídky – Přípravky na detoxikaci za dočasně sníženou cenu.

Cruise se snaží přesvědčit lidi na jeho dietu, dát přednost ovoci, zelenině, masu, mléčným výrobkům a užitečným tukům. Je žádoucí, aby každé jídlo bylo připraveno z výrobků jedné skupiny. Například oběd bude zahrnovat dva nebo tři masné výrobky nebo díl zeleniny, díl masa, lžičku oleje nebo másla. V obou případech člověk spálí 1.450 kalorií denně.

Dietní plán tříhodinové diety

Snídaně: sendvič se šunkou a sýrem, nakrájíme na plátky pomeranče.
Lehké občerstvení: 4 kousky čokolády.
Oběd: sendvič, plátek čerstvých rajčat, mozzarella a hrozen vína.
Lehké občerstvení: 10 arašídových ořechů
Večeře: 120g krůtích prsou, malé pečené brambory s máslem, dva šálky vařené dušené brokolice.
Lehký snack: hruška nebo jablko.

Tříhodinová dieta je bezesporu velmi účinná a stojí za vyzkoušení.