Úplňková dieta

Úplňková dieta je zajímavý výstřelek, který vám prý pomůže ztratit více než 2,5 kg za den. Dieta, jak si dokážete představit z názvu, používá fáze měsíce jako trik pro zhubnutí, ale ve skutečnosti je tato strava pouze “tekutou” dietou. Zakládá se na teorii, že gravitace měsíce ovlivňuje nejen tok oceánů a řek, ale i tělních tekutin. Když měsíc mění fáze, během prvních 24 hodin má jeho vliv největší potenciál na magnetické pole Země a trvá 24 hodin. Všechno tohle zapříčiní, že se vaše tělo začne zbavovat nadbytečné tekutiny. Necháte-li své tělo “dýchat” na jeden den, ztratíte všechnu zbytečnou vodu a toxiny, které se hromadí v těle v důsledku nezdravé stravy, špatného trávení a stresu. Jeden den půstu se ukázal být skvělým způsobem, jak vyčistit tělo a zlepšit si imunitu.

Využijte akční nabídky – Kokosový olej za dočasně sníženou cenu.

Tajemství úplňkové diety je džusový půst po 24 hodin. Mohou být konzumovány pouze tekutiny, a jen ve shodě se změnami v měsíčním cyklu.

Musíte začít dietu určitém čase, kdy Měsíc vstoupí do nové fáze. Během příštích 24 hodin nesmíte konzumovat pevnou stravu, ale měli byste pít tolik vody, kolik je možné. Můžete také pít šťávy, ale pouze čerstvě vymačkané šťávy bez cukru nebo přísad. Alkohol a mléko je přísně zakázáno. Za jeden den byste měli vypít 3 až 4 litry.

24-hodinová měsíční dieta začíná, když Měsíc vstoupí do jedné ze svých čtyř fází, a končí o 24 hodin později.