Zhubněte až 10 kilogramů za 14 dní!

Výživová poradna

Už vás nebaví shánět XXXL oblečení? A nebo chcete shodit tuk na břichu a zmenšit boky? Využijte BEZPLATNÉ výživové konzultace společnosti NATURHOUSE, kde Vám sestaví jídelníček na míru, který bude přesně pasovat Vašim potřebám a požadvkům.

Co při konzultaci získáte?

  • 30 – 45 minut s nutričním (výživovým) poradcem
  • bioimpedanční analýzu – což je komplexní diagnostika Vašeho těla
  • sestavení vzorového jídelníčku pro kontrolu ideální váhy ZDARMA
  • osobní doporučení vytvořená na míru Vašemu organismu ZDARMA
  • konzultace Vás nezavazuje k dalším návštěvám

Objednejte se na konzultaci!

Dietolog

Během 14 měsíců jsem zhubla neuvěřitelných 57Kg a z velikosti 5XL jsem se dostala až na běžnou konfekční velikost 42. Konečně si můžu kupovat normální oblečení a cítit se v něm dobře. Navíc si mé proměny všimlo okolí a zahltilo mne lichotkami. Bez NATURHOUSE bych to nikdy nedokázala!

Spokojená klientka Naturhouse

Jak konzultace probíhá?

  1. Výživový poradce s Vámi projde Váš současný zdravotní stav, vyslechne se si Vás a definuje příčiny Vašich stravovacích poruch.
  2. Výživový poradce následně provede bioimpedanční analýzu – zváží Vás na speciální váze, která pomůže určit složení Vašeho těla (procentuální rozložení svalů, tuku a vody).
  3. Celé toto vyšetření bude mít za výsledek sestavení jídelníčku na míru přesně pro Vás. Tento jídelníček je sestaven přímo pro Vás, nejde o žádnou šablonu. V tom se NATURHOUSE liší od jiných výživových poradců.
  4. Začínáte hubnout!

Příjemná a bezplatná konzultace

Dieta od NATURHOUSE je úplně jiná dieta, než na jakou jste možná zvyklí a nebo o jakých jste již slyšeli od svých známých a kamarádů. Přijměte tedy pozvání a využijte nabídky BEZPLATNÉ výživové konzultace ve společnosti NATURHOUSE. Při konzultaci Vám sestaví vzorový jídelníček na míru přesně pro Váš metabolismus vyškolený odborník. Konzultaci povede profesionální nutriční terapeut vyškolený společností NATURHOUSE. Celá konzultace se nese v příjemném a přátelském duchu. NATURHOUSE dbá na to, aby se klient cítil vždy příjemně. Měli byste v terapeutovi vidět “přítele”, který se Vám snaží pomoci. Hudbnutí je totiž vždy také otázkou důvěry. Na Vás bude, zda-li se rozhodnete v terapii pokračovat. Společnost NATURHOUSE je tu pro Vás.

O NATURHOUSE psala mimo jiné tato média

Média, která napsala o NATURHOUSE